DSC_0017-2.jpg

O MNIE

                           Witaj! Nazywam się Joanna Ratajczyk.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i linergistką. Ukończyłam studia wyższe na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni oraz roczny system nauki w Akademii Karoliny Widzickiej na kierunku Linergistyka.

                Salon swój prowadzę od 2012 roku(z małymi przerwami na moje Małe Szczęścia😊). Również od tego roku prowadzę szkolenia z zakresu kosmetyki w TEB Edukacja w Słupsku. 2012 rok to także początek mojej drogi jako wykładowca na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Nie tylko szkolę innych, ale przede wszystkim dbam o swój  rozwój biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach i sympozjach.

Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęłam od Szkolenia podstawowego z pigmentacji brwi różnymi metodami w Brodwey Beauty w Poznaniu. Później poszłam od razu za ciosem i zaczęłam edukację w Akademii Karoliny Widzickiej. Tam zgłębiłam tajniki pigmentacji brwi, oczu, ust a także pigmentację medyczną(pigmentacja brodawki piersiowej, pigmentacja blizn i skóry głowy).

                Na swoim koncie mam również Szkolenie Masterclass w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego z pigmentacji ust metodą 3D.

                Szkolenie Masterclass w Akademii Karoliny Widzickiej z pigmentacji ust Candy Lips.

Szkolenie Masterclass w  Akademii Art. PMU Paula Eliasz z pigmentacji ust techniką classic lips, coulour ombre a także pigmentacji kreski różnymi metodami.

Oraz wiele pokazów i warsztatów związanych z zawodem linergistki.

Jako kosmetolog oferuję zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej m.in. mezoterapię igłową, wypełnianie ust i zmarszczek, oxybrazję, infuzję tlenową leczenie trądziku i wiele innych o których można przeczytać w cenniku.  Specjalizuję się również w terapiach przeciwstarzeniowych oferując zabiegi przebudowujące skórę.

Umów się na bezpłatną konsultację, a specjalnie dla Ciebie dobiorę zabieg oraz pielęgnację domową.

U mnie każdy zabieg jest szyty na miarę!

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i jeszcze szczęśliwszą Mamą dwóch synów (4 letniego Natana i 5 miesięcznego Kajetana).

 

                     Bo szczęśliwa Mama to szczęśliwe DZIECKO!

                  Zapraszam Cię do mojego ŚWIATA KOSMETYKI😊